Міліція переконує журналістів кількістю допитаних

Олесь Лук'яненко
27 травня 2013р. 17:41

Під час розслідування побиття журналістів на мітингу 18 травня міліція допитала 180 осіб, як стверджує заступник начальника головного слідчого управління МВС України Олега Татаров. Про це повідомляє Телекритика.

Представники Міністерства внутрішніх справ прозвітували перед журналістами в наметовому "Інформаційному центрі", який встановили мітингуючі журналісти. За його словами, на сьогодні розслідування якісно поліпшилося, було отримано багато відео подій 18 травня. Частина відеоматеріалів зараз очікується. Також він зазначив, що на розслідування цієї справи кинуто «великі сили слідчих». Намет, встановлений журналістами, поки що представники міліції не чіпають. «Якщо ви хочете називати це інформаційним центром - будь ласка, але що він вам дає?», - здивувався виконуючий обов’язків начальника управління МВС зі зв'язків з громадськістю Сергій Бурлаков.

18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників ідентифікували журналісти - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі Титушка звинувачують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві. У середу Тітушка Шевченківський райсуд відпустив під заставу у 22940 гривень, а забрав його позашляховик BMW X5. Журналісти також створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. 27 травня журналісти руху "Стоп цензурі!" встановили під будівлею Міністерства намет з вимогою об`єктивного розслідування нападу на журналістів.

 

Теги: Київ , журналісти