КУПР проведе День прикордонника на межі Межигір'я

Галина Танай
27 травня 2013р. 18:51

Активісти Коаліції учасників помаранчевої революції обіцяють відсвяткувати День прикордонника біля Межигір'я. У вівторок, 28 травня, о 15:00 КУПРівці проведуть делімітацію кордонів - між Україною та президентською "автономією".

Під час акції активісти хочуть спільно з працівниками міліції провести делімітацію геополітичних сухопутніх кордонів з винесенням їх на топографічну карту. Потім  сухопутні кордони позначать демаркаційною лінією, що буде тимчасово відмежовувати демократичну Україну від особливої зони - приватної автономії Межигір`я. Також активісти обіцяють встановити прикордонний стовп. "У відносинах з міліціянтами активісти на місці встановлення прикордонного стовпа чинитимуть злісну покору незаконним вимогам працівників правоохоронних органів", - заявили КУПРівці.

Останньою яскравою акцією біля Межигір'я були протести партії "Демократичний альянс". Тоді 10 квітня у селі Нові Петрівці, міліція затримала журналістів ТВі та активістів "ДемАльянсу". Учасники планували протестувати проти того, що кожного разу заради президента перекривають дорогу, і люди не можуть ні пройти, ні проїхати. 11 квітня члена партії "Демократичний Альянс" Максима Панова посадили на 7 діб  за участь в акції у Нових Петрівців поблизу Межигір'я. 13 квітня лідера "ДемАльянсу" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб. 15 квітня ДемАльянс приносив Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 

Теги: Київ , КУПР , Демальянс , Янукович