Журналістам під МВС допомагали чаєм та карематами

Ольга Бондаренко
28 травня 2013р. 9:38

Журналістам під МВС допомагали чаєм та карематами

Журналістам, які ночували у наметі під будівлею Міністерства внутрішніх справ, вночі звичайні люди приносили каремати, спальні мішки, термоси з чаєм. Про першу ніч під МВС "Свідомо" розповіла Анастасія Станко.

"Вночі у наметі було близько 15-ти людей", - повідомила Анастасія. - На нічному чергуванні аж до 6-ї ранку були хлопці:  Мустафа Найєм, Богдан Кутєпов, Куликов Андрій, Роман Недзельський. Окрім журналістів - заходили також і звичайні люди, спілкувались з нами, розпитували про акцію. Було дуже приємно: допомагали нам зігріватись чаєм, приносили ковдри, каремати". За словами Станко, журналісти пробудуть під МВС до середи, орієнтовно до 14:00, дочекавшись звіту Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка про результати внутрішнього розслідування щодо бездіяльності міліціонерів під час побиття Ольги Сніцарчук та Влада Соделя.

18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників ідентифікували журналісти - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі Титушка звинувачують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві. У середу Тітушка Шевченківський райсуд відпустив під заставу у 22940 гривень, а забрав його позашляховик BMW X5. Журналісти також створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. 27 травня журналісти руху "Стоп цензурі!" встановилипід будівлею Міністерства намет з вимогою об`єктивного розслідування нападу на журналістів.

 
 


 Фото: Сергій Грішин.

 

Теги: Київ , журналісти , акція , МВС