Чорноморнафтогаз очолив Сергій Головін

Ольга Бондаренко
28 травня 2013р. 13:54

Чорноморнафтогаз очолив Сергій Головін

Новим головою правління державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" призначено Сергія Головіна, який до цього обіймав посаду першого заступника голови національної акціонерної компанії "Надра України". 

Згідно із повідомленням, рішення було прийнято на зборах акціонерів компанії 27 травня.  Валерій Ясюк, який з жовтня 2009 року і до останнього часу очолював "Чорноморнафтогаз", напередодні був призначений Кабміном на посаду заступника голови правління "Нафтогазу".

Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» - єдине підприємство в Україні, яке самостійно проводить розвідку, освоєння і розробку родовищ нафти і газу в українському секторі Чорного і Азовського морів. 100% акцій знаходиться в управлінні національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".  "Надра України"- компанія, що здійснює інвестиційні проекти у геологорозвідувальній галузі на території України. У вересні 2011 року Кабінет міністрів своєю постановою передав управління державними корпоративними правами НАК «Надра України» Державній службі геології і надр України. До складу компанії входять 13 геологорозвідувальних і спеціалізованих підприємств. 26 квітня Кабінет міністрів зареєстрував законопроект, яким пропонується зняти заборону на приватизацію газотранспортної системи