Студент КНУКіМ: Хотів показати повногруду козачку

Максим Опанасенко
28 травня 2013р. 18:52

Автор вже скандального і дуже популярного в інтернеті кліпу "Привіт, Америка", студент Київського національного університету культури і мистецтв Назарій Павелеса каже, що хотів показати українську повногруду красуню козацької доби. Про це він заявив журналістам ТСН.

Роботу з "еротичним підтекстом" він справді подавав як курсову, але її не прийняли - якраз через еротику. "Я людям, вважаю, що показав щось нове, чого вони не бачили раніше, і що було для них закрито завісою неосталінізму. Я показав новий стиль української жінки - це українська повногруда красуня козацької доби. Я задоволений, що цей твір набув такої популярності", - каже автор. Прізвища викладачів вишу, вказані в титрах, за словами Павелеси, потрапили туди випадково - так, нібито, над ним пожартувала компанія, котра робила копії дисків з кліпом. В університеті ж відео обурені.


Відео Павелеси буквально підірвало інтернет, всього за два дні назбиравши майже 100 тисяч переглядів. Відеокліп на пісню "Привіт,Америка" співачки Катрін вже викликав шквал емоцій, в тому числі і негативних. У титрах зазначено назву вишу і навіть прізвища деяких викладачів - Шкляревський Г.Я та Образ В.Ф. 

 

 

Теги: Київ