Забудову Бальзака продовжують попри рішення суду

Максим Опанасенко
29 травня 2013р. 12:33

Забудову Бальзака продовжують попри рішення суду

Близько 04:00 на місці скандальної забудови на Бальзака, 54а, почалося встановлення нового паркану. Про це повідомляє місцева мешканка Тетяна Денисюк.

"Пригнали краны, длинномеры с беттонным забором. На территорию нас не пускают человек 30 спортсменов. На сейчас уже установили одну секцию, которой раньше не было. Сейчас приехала милиция, пока работы не ведутся. НО можно ожидать всего" - каже жінка. Пояснити, що відбувається, не зміг жоден зі "спортсменів", котрі охороняли периметр під час прибуття будівельної техніки.

Цю ділянку у 2009-му Київрада передала приватній фірмі для будівництва нібито дитячого кафе. Але, за даними прокуратури і за словами місцевих мешканців, тут почали зводити трьоповерхову споруду з підвалом, площа котрої перевищувала б заплановану втричі. Місцеві жителі включилися в боротьбу із забудовою - п'ять разів зносили будівельні паркани, зібрали тисячу підписів проти будівництва. Забудова належить підприємниці Анні Рахімовій. Саме цій жінці належала кнайпа-"наливайка" за цією ж адресою, але оформлена була як дитяче кафе.  У березні Господарський суд Києва визнав цю забудову незаконною і заборонив її.

 

Теги: Київ