У побитого в Броварах журналіста - струс мозку

Ольга Бондаренко
29 травня 2013р. 13:42

У журналіста інтернет-видання "Маєш право знати" Андрія Качора,  якого побили у Броварах на акції протесту - лікарі діагностували черепно-мозкову трамву та струс мозку. Про це "Свідомо" повідомили в Інституті масової інформації.

За його словами, під час він події виконував обов’язки журналіста і пред’являв журналістське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію видання. "Однак, 28 травня Київське обласне МВС розповсюдило інформацію, що я ухиляюсь від слідчих дій і не надав їм копію журналістського посвідчення і свідоцтва про реєстрацію, тобто не підтвердив, що я журналіст. Хоча я надав і копію про держреєстрацію і свідоцтво", - розповів він. Пізніше в міліції розповсюдили іншу заяву, що Качор не ухиляється від слідчих дій. "Але все одно вони (міліціонери - прим. Свідомо) називають мене потерпілим, який представився журналістом”, - наголошує постраждалий. Крім того, журналіст упізнав свого кривдника, який є професійнім спортсменом. За словами Качора, ім’я нападника нібито Сергій Стягов, але його особу ще встановлюють.

25 травня, в Броварах невідомі напали на людей, що вийшли на акцію проти забудови центрального броварського парку "Перемога". Як стверджують активісти, після акції міліція затримала не нападників, а свободівців - до відділку міліції доправили Миколу Смірнова та Руслана Ткаченка, які разом з громадськістю розбирали паркан навколо земельної ділянки в парку. Також під час акції у Броварах побили журналіста, який ішов поруч із депутатом "УДАРу" Павлом Різаненком. 18 травня біля Софійської площі побили інших журналістів -  Ольгу Сніцарчук та Влада Соделя.


Теги: Київ , напад на журналіста