В ЄС не готові до асоціації з Україною

Ольга Бондаренко
29 травня 2013р. 14:49

Мiнiстр закордонних справ Литви Лiнас Лiнкявiчюс заявив, що Євросоюз ще не готовий пiдписати угоду про асоцiйоване членство з Україною. Про це він сказав на прес-конференції.

"Якби нам довелося сьогоднi визначитися, чи можемо ми пiдписати угоду про асоцiацiю, на жаль, вiдповiдь була б негативна. Оскiльки деяку роботу ще слiд зробити", - цитує міністра "Інтерфакс-Україна".  Мiнiстр з європейських справ Данiї Нiколай Ваммен також зазначив, що вирiшення питання екс-прем'єра Юлiї Тимошенко дуже сприяло б ухваленню рiшення ЄС про пiдписання цiєї угоди: "Українi слiд зробити бiльше - ми говоримо про демократичнi реформи, систему юстицiї, вибiркове правосуддя та загальнi реформи. I ми чiтко говоримо, що вирiшення питання Юлiї Тимошенко дуже допомогло б", - сказав він.

15 травня Єврокомісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання угоди про асоціацію з Україною.  Власне, єврокомісари зробили всі технічні дії для підписання угоди за півроку на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі. Україна та ЄС почали перемовини про угоду у 2007-му.16 травня глава представництва Євросоюзу Ян Томбінський заявивщо на сьогоднішній день угода про асоціацію України і ЄС не була б підписана. 

Теги: Київ