Журналісти забрали намет під МВС

Ольга Бондаренко
29 травня 2013р. 16:00

Журналісти руху «Стоп цензурі» згорнули та прибрали намет під будівлею МВС, так і не дочекавшись звіту міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка про внутрішнє розслідування щодо бездіяльності міліціонерів під час нападу на Ольгу Сніцарчук та Влада Соделя. Про це повідомляє журналіст «Свідомо» з місця події.

Представниця руху «Стоп цензурі» Наталка Соколенко заявила, що за 10 днів роботи - МВС зробило недостатньо для розслідування нападу на журналістів.  Крім того, активісти руху обурені тим, що Захарченко так і не знайшов часу публічно зустрітись із постраждалими, а також тим, що не надано жодної інформації про те, скільки триватиме пошук винних.  Обурює активістів і позиція президента з його прес-секретарем Даркою Чепак.  «Заплановане на 21 травня засідання міжвідомчої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів при президенті України «Відкрита розмова» було скасовано і досі не проведено», - наголошують журналісти. І додають: «Останні події показали що ця група перетворюється лише на декорацію яка лише імітує діалог між владою та медіа». 

27 травня журналісти руху "Стоп цензурі!" встановили під будівлею Міністерства намет з вимогою об`єктивного розслідування нападу на журналістів. 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників ідентифікували журналісти - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі Титушка звинувачують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві. У середу Тітушка Шевченківський райсуд відпустив під заставу у 22940 гривень, а забрав його позашляховик BMW X5. 

 

Теги: Київ