Батьківщина: Азарову бракує мізків

Ольга Бондаренко
29 травня 2013р. 17:16

В "Батьківщині" заявили, що для роботи з газовими контрактами прем'єр-міністру Миколі Азарову бракує мізків, вміння користуватися тими можливостями, які дає угода, і відчуття національного інтересу. Таку заяву оприлюднили  у прес-службі партії.

У контракті між "Нафтогазом" і "Газпромом", підписаному 19 січня 2009 року, передбачена можливість цивілізованого розгляду суперечок двох господарюючих суб’єктів у незалежній інстанції – Стокгольмському арбітражному суді. Про це йдеться у п. 2 ст. 8 Контракту про купівлю-продаж природного газу», - йдеться у заяві. "Там чорним по білому написано, що "будь-який спір, розбіжності чи претензії у зв‘язку із чинним Контрактом або його порушенням, розірванням чи недійсністю будуть остаточно вирішені шляхом арбітражу у відповідності з регламентом Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольм", - цитують у прес-службі документ.

Зранку Микола Азаров заявив, що газовий контракт між Україною та Росією, підписаний Урядом екс-прем'єра Юлії Тимошенко, можна змінити лише переговорним шляхом, а розірвати - неможливо взагалі. Як відомо, за підписання контрактів на постачання газу з Росії і засуджено екс-прем’єра Юлію Тимошенко - до 7 років позбавлення. Її звинуватили в перевищенні влади і службових повноважень.