Тимошенко закликала припинити "піднімати Україну"

Ольга Бондаренко
29 травня 2013р. 18:35

Тимошенко закликала припинити "піднімати Україну"

Засуджена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала опозицію та владу припинити проводити мітинги по Україні. Статтю Тимошенко опубліковали на сайті "Батьківщини".

"Політики, припиніть рвати електорат на свої приватні шматки, розпалюючи ідеологічний розбрат минулого, влаштовуючи війни пам’ятників, мов та орденів. Це жорстоко та самовбивчо", - написала Тимошенко. "Я закликаю в цій декларації заявити про взаємне припинення акції «Вставай, Україно!» та так званого «антифашистського» руху і визначити спільний план дій щодо інтеграції України до Європейського Союзу. Всім політикам та суспільству в цілому треба негайно відійти від межі самознищення, вийти з сектора смертельної громадянської турбулентності. Не допустити того, щоб звичайні українці виплеснули один на одного агресію, породжену соціальною та правовою несправедливістю. Хіба не для того їх планують озброїти дозволеною пневматичною зброєю?! Замість того, щоб спокійно та мирно усунути від управління країною профнепридатну групу, «антифашизмом» людей налаштовують ненавидіти та вбивати один одного. Я ще раз прошу всіх – і опозицію, і владу – публічно ініціювати круглий стіл порозуміння та зупинити цей небезпечний сценарій", - наголосила екс-прем'єр.

Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. 7 квітня президент Віктор Янукович підписав указ про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Після цього цілий ряд політиків і громадських діячів, в тому числі і глави українських церков - почали звертатися до президента з проханням помилувати і Тимошенко, але, за словами самого Януковича, це неможливо, доки йде судовий процес.

Фото: ukr.obozrevatel.com.

Теги: Київ