Відома журналістка йде з СТБ через політику каналу

Ольга Бондаренко
29 травня 2013р. 20:07

Відома журналістка йде з СТБ через політику каналу

Парламентський кореспондент програми "Вікна-Новини", володарка "Телетріумфу" 2011 року Ольга Червакова, після 10-ти років роботи на СТБ - звільняється з телеканалу через незгоду з редакційною політикою. Про це Червакова повідомила у Фейсбуці.

"Сьогодні я написала заяву про звільнення з СТБ. Це було моє особисте рішення. В анкеті, наданій відділом кадрів, в графі "причина звільнення" я вказала "в зв'язку незгодою з редакційною політикою". За останній рік Вікна змінили пріорітети, і деякі з них виявилися для мене неприйнятними. Весь цей час я вважала за правильне у разі незгоди з чимось вести дискусію всередині редакції, не спрямовуючи критику назовні. А в разі, якщо протиріччя стануть непереборними, - звільнитися. Мені шкода, що зараз склалася саме така ситуація", - написала Червакова.

Як повідомляє Телекритика, в серпні 2012 року "Вікна-новини" через замовчування суспільно важливих тем залишила й інша володарка "Телетріумфу" - Наталя Соколенко. 29 квітня 31 журналіст ТВі добровільно звільнився з каналу через появу нового керівництва

Фото: www.stb.ua.


Теги: Київ