Тимошенко не хоче єдиного кандидата у президенти

Ольга Бондаренко
29 травня 2013р. 20:26

Тимошенко не хоче єдиного кандидата у президенти

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко виступає проти висування єдиного кандидата від опозиції на президентських виборах в 2015 році, якщо вибори будуть у два тури. Про це вона написала у статті, опублікованій на сайті "Батьківщини".

"Хочу чітко заявити, що я проти висунення від опозиції єдиного кандидата в президенти, якщо вибори будуть відбуватися в два тури. Вважаю, що висунення єдиного кандидата від опозиції на президентські вибори не тільки не потрібно, але й вкрай шкідливо для перемоги. Для цього є три аргументи і, на мій погляд, вони вагомі. В другий тур обов’язково вийде один з представників демократичної опозиції, а якщо все буде так, як зараз, то, можливо, в другому турі опиняться два опозиціонера. Обидва варіанти - позитивні, тому не позбавляйте народ права вибору шляхом тіньових домовленостей", - заявила Тимошенко. За словами екс-прем'єра, "на інформаційному просторі активно нав’язується тема "єдиного кандидата" для того, щоб граючи на амбіціях опозиційних лідерів та включаючи вбивчі суми фінансових ресурсів, Клюєви, Льовочкіни, Фірташи та інші "веселі чемоданчики" за декілька днів до початку виборів провалили нову "канівську четвірку" та пояснили народу всю безпорадність, нікчемність, дурість всіх опозиціонерів".

18-го травня на мітингу опозиції у Києві "УДАР", "Батьківщина", та "Свобода" висловили готовність висунути єдиного кандидата в президенти вже у першому турі.  Віталій Кличко і Арсеній Яценюк, як зазначають політологи, ймовірні кандидати на президентські вибори 2015 року. Це перші вибори, коли політичні сили не поспішають з початком боротьби.