МВС обіцяє покарати 15 міліціонерів за нерішучість

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 7:36

МВС обіцяє покарати 15 міліціонерів за нерішучість

До дисциплінарної відповідальності за бездіяльність під час сутичок на мітингу 18 травня притягнуть 15 працівників міліції. Про це в ефірі 5 каналу повідомив заступник начальника слідчого управління міністерства внутрішніх справ у Києві Валерій Сімон.

"Службова перевірка завершена. Видано дисциплінарний наказ про притягнення до відповідальності 15 міліціонерів",- сказав сімон. При цьому, він не повідомив подробиць розслідування, зазначивши, що робота в цьому напрямку триває.

18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили  на очах у міліціонерів. Деяких нападників ідентифікували журналісти - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі Титушка звинувачують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві. У середу Тітушка Шевченківський райсуд відпустив під заставу у 22940 гривень, а забрав його позашляховик BMW. X5. 27 травня журналісти руху "Стоп цензурі!" встановили під будівлею Міністерства намет з вимогою об`єктивного розслідування нападу на журналістів, проте, так і не дочекавшись звіту міністра Віталія Захарченка - 29 травня журналісти вирішили перенести намет туди, де представники влади більше поважають пресу і дотримуються своїх обіцянок. 

 

 

Теги: Київ