Батьківщина "встане" попри заклик Тимошенко

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 7:54

Батьківщина "встане" попри заклик Тимошенко

Партія "Батьківщина" не має наміру скасовувати акцію "Вставай, Україно!" у Донецьку, призначену на 31 травня, попри заклик Юлії Тимошенко до влати та опозиції припинити мітинги. Про це повідомила депутат від "Батьківщини" Олександра Кужель.

"У своїй декларації  Юлія Тимошенко закликає зібрати круглий стіл і максимально відійти від розколу країни. А не просто зупинити мітинги і дозволити цій владі рухатися далі", - пояснила Кужель. Політик наголосила, що акцію в Донецьку скасовувати не будуть. "У нас йде робота. Та робота, про яку Юлія Володимирівна говорила. Я вже казала:  наша акція не для того, щоб називати президентів. Ми виконуємо доручення Юлії Тимошенко — йти і зустрічатися із людьми. Виїжджаємо раніше. Я завтра вже буду у Донецьку зустрічатися із людьми, виступати", - цитує політика Gazeta.ua.

29 травня засуджена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала опозицію та владу припинити проводити мітинги по Україні.  Зокрема, вона закликала припинити акцію "Вставай,Україно: "Я закликаю в цій декларації заявити про взаємне припинення акції «Вставай, Україно!» та так званого «антифашистського» руху і визначити спільний план дій щодо інтеграції України до Європейського Союзу", - сказала Тимошенко. Теги: Київ