Прокуратура не врятувала будівлю у Маріїнському

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 8:46

Прокуратура не врятувала будівлю у Маріїнському

Прокуратура не змогла відібрати будівлю, що розташована у Маріїнському парку Києва у фірми "Паркпроектінвест". Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України.

Київська прокуратура намагалась визнати недійсним договір купівлі-продажу цієї будівлі загальною площею 601,5 кадратних метрів: за наявної прямої законодавчої заборони було вилучено майно позашкільного навчального закладу. Однак суди усіх трьох інстанцій у задоволенні позову відмовили, повідомляють "Наші гроші"

Як свідчать матеріали справи, до продажу будівля по вулиці Михайла Грушевського 1Б - знаходилася у державній власності і перебувала на балансі Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міносвіти. За часів СРСР у цій будівлі знаходилася Республіканська станція юних туристів. У 2010 році будівлю продали компанії колишнього депутата Верховної Ради Дмитро Крючкова та його брата екс-депутата Київради Леоніда Крючкова. "Київреконструкція" передала право власності на будинок Тарасу Стрільчуку та Артуру Одинцю, які у 2011 році передали його до статутного фонду створеного тоді ж "Паркпроектінвесту". За даними ЗМІ, фірма "Паркпроектінвест" підконтрольна депутату Київради Олександру Лойфенфельду. Дочка Лойфенфельда Інна разом із Артуром Одинцем є співвласницею кількох будівельних компаній. 

Фото: tsn.ua.

Теги: Київ