Суд знову заборонив акцію під Межигір'ям

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 10:21

Київський окружний адмінсуд задовольнив позов Новопетрівської сільради та заборонив активістам партії "Демократичний Альянс" проводити акцію у Межигір'ї. Про це повідомили у прес-службі партії "Демократичний альянс".

Акція "Дорожній протест" з передачею вимог Президенту мала вже вдруге відбутися під резиденцією президента Віктора Януковича "Межигір’я".  “Завдяки суддям право українців протестувати не поширюється на офіс Президента в Межигір’ї. Рішеннями судів Янукович створює для себе комфортний режим, вільний від людей. Запевняю, що судові рішення Януковича від протестів не захистять”, - наголосив голова Київського осередку ДемАльянсу Максим Панов.

10 квітня у селі Нові Петрівці, міліція затримала журналістів ТВі та активістів "ДемАльянсу" за акцію проти того, що кожного разу заради президента перекривають дорогу, і люди не можуть ні пройти, ні проїхати. 11 квітня члена партії "Демократичний Альянс" Максима Панова посадили на 7 діб  за участь в акції у Нових Петрівців поблизу Межигір'я. 13 квітня лідера "ДемАльянсу" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб. 15 квітня ДемАльянс приносив Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 


Теги: Київ