Азаров планує штрафувати за надмірну вагу у фурах

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 10:34

Азаров планує штрафувати за надмірну вагу у фурах

Кабінет міністрів планує цьогоріч ввести грошові штрафи за перевищення у вантажних автомобілях допустимого навантаження, з метою зменшення руйнування доріг. Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час ознайомлення з першою ваговою станцією на Житомирській трасі.

"Ми законодавчо та нормативно закріпимо сплату коштів до дорожнього фонду за перевищення ваги і, звичайно, проведемо роз'яснювальну роботу і розповімо, що чекатиме власників транспортного засобу, якщо він направить його з перевищенням навантаження", - цитує Азарова РБК Україна. Також він зазначив, що 80% автомобілів йдуть з перевищенням допустимого навантаження на вісь. Уряд протягом двох років обладнає основні магістралі ваговими станціями. Термін окупності однієї вагової станції, за словами Азарова, становить один рік.

22 травня Азаров визначив, що в руйнуванні українських доріг винні водії і чиновники, що дозволяють водіям недбало ставитися до дорожнього полотна. 22 квітня прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив невдоволення ходом ремонту доріг в Україні. У лютому активісти інтернет-спільноти  "Я ненавиджу Укравтодор" провели акцію протесту з вимогами нормально ремонтувати дороги, та принесли під офіс компанії поламані частини своїх автівок. Подібну акцію тоді ж провели і київські водії.