ТВі передали новій фірмі з офісом у бібліотеці

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 11:10

Право власності на телеканал ТВі передано фірмі "Факторингова компанія "Фінанс Груп", офіс якої розміщається у київській бібліотеці для сліпих. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише екс-прес-секретар каналу Лана Самохвалова.

"24 травня компанія "Медіа Інфо", яка володіла 100% ТОВ "Телерадіосвіт" (ТВі) передала ТОВ "Телерадіосвіт" фірмі "Факторингова компанія "Фінанс Груп". ТОВ "Факторингова компанія "Фінанс Груп" натомість заснована англійською фірмою ПАТ "Кредит інвестбанк паблік лімітед компані". Адреса цієї фірми - Лондон, Бедфорд стріт, 43 - збігається із адресою компаній, Invest Info One, та Invest Rating Two, які Олександр Альтман зареєстрував 23 квітня, у день захоплення ТВі", - повідомила Самохвалова. 


23 квітня Олександр Альтман проголосив себе новим власником ТВі, а новим гендиректором каналу призначив Артема Шевченка. Засновник ТВі Костянтин Кагаловський назвав це рейдерським захопленням. 29 квітня, 31 журналіст ТВі під будівлею телеканалу заявили про звільнення. Після цього журналісти з проекту Tender News каналу розслідували, що в Альтмана немає жодних документів, а потім редактор Кирило Лукеренко та Денис Бігус теж звільнилисяНатомість на каналі залишилися Шевченко як ведучий "Знаку оклику", Віталій Портніков з "Політклубом" та повернулася Марія Бурмака з програмою "Музика для дорослих". Також очікують Антона Мухарського, Мирославу Барчук та Андрія Бондара. Високий суд Англії прийняв рішення, яким заборонив компанії Олександра Альтмана Balmore Invest Limited проводити будь-які заходи, що можуть призвести до втрати контролю компанією Костянтина Кагаловського Wilcox над акціями телеканалу ТВі. Проте Альтман заявив, що ніякого рішення не було. 19 травня Костянтин Кагаловський безоплатно передав журналістам контрольний пакет акцій у всіх компаніях, які входять в структуру каналу ТВі.

Відео: Христина Малазонія.