Торговця автозапчастинами потрусили на 170 тисяч

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 11:50

Податкова змусила 44-річного підприємця, який займався оптовою торгівлею автозапчастин, сплатити штрафів та податку на 170 тисяч гривень. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі відомства. 

В ході перевірки було виявлено, що з метою ухилення від сплати податків, чоловік вирішив скористатися послугами "сумнівних" підприємств, які не мали, ані складських приміщень, ані найманих працівників. Не погоджуючись з рішенням податківців, підприємець звернувся за захистом своїх інтересів та скасуванням податкових рішень до суду. Проте його позов було відхилено.

У податковій зазначили, що для виявлення "паперових" контрагентів та їх неіснуючих послуг, спеціалісти Міндоходів користуються електронними інформаційними базами та ретельно аналізують податкову звітність. Для того, аби захистити себе від недобропорядних контрагентів, платникам податків радять користуватись електронними сервісами «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» та «Реєстром платників ПДВ», які доступні кожному на сайті Міндоходів та зборів.

Теги: Київ