Червакова: Пішла з СТБ через "чорнуху"

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 12:18

Червакова: Пішла з СТБ через "чорнуху"

Парламентський кореспондент програми "Вікна-Новини", володарка "Телетріумфу" 2011 року Ольга Червакова розказала, що після 10-ти років роботи на СТБ вирішила піти з каналу через надмірну кількість сюжетів про насильство в ефірі новин. Про причини уходу вона написала у Фейсбуці.

Журналістка зазначила, що своїм уходом хоче привернути увагу до неприпустимості пропаганди насильства на телебаченні: "Вбивства, самогубства, згвалтування - це теж частина життя, яку не можна замовчувати. Але подавати їх як природні пересічні події - дуже небезпечно. Ми живемо у хворому суспільстві, де мало хто здатен сприймати критично те, що показують по телебаченню. Історії про вбивства стають для людей не приводом для осуду, а прикладом для наслідування. Тим, що ми говоримо про насильство, ми продукуємо нове насильство. Ми дожилися до такого, що громадяни на вулицях вже вбивають одне одного. Телебачення винно в цьому не в останню чергу. Коли я говорю про незгоду з редакційною політикою, то маю на увазі саме неприпустимість великої кількості сюжетів про насильницькі дії. Пріорітети редакції відрізняються від моєї думки. Тому я залишила своє робоче місце", - написала Червакова.

29 травня Ольга Червакова повідомила про своє рішення піти з СТБ через незгоду з редакційною політикою каналу. Як повідомляє Телекритика, в серпні 2012 року "Вікна-новини" через замовчування суспільно важливих тем залишила й інша володарка "Телетріумфу" - Наталя Соколенко. 29 квітня 31 журналіст ТВі добровільно звільнився з каналу через появу нового керівництва.

Теги: Київ