Moody's не прогнозує покращення банкам України

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 13:59

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service не змінило негативний прогноз для банківської системи України, складений ще у жовтні 2003 року. Про це повідомляється на офіційному сайті агентства.

"Прогноз відображає очікування рейтингового агентства, що українські банки продовжать працювати в складному економічному середовищі, внаслідок чого якість їх активів залишиться дуже низькою. Прогноз також відображає очікування Moody's щодо низької рентабельності та жорстких умов фінансування в 2013 році", - йдеться у звіті агенції. Moody's зазначає, що зростання кількості депозитів припинилося і пішло на спад у 2012 році, така тенденція збережеться і в 2013, що призведе до посилення умов фінансування.

Світовий рейтинг конкурентоспроможності, складений швейцарською дослідницькою групою IMD засвідчив невелике підвищення економічних показників України. 2 квітня Світовий банк погіршив свої прогнози щодо зростання  української економіки у 2013 році: прогноз зростання ВВП України впав з 3,5% до 1%. У Світовому банку вважають, що для того, аби поліпшити економіку - Україні необхідно не лише покращувати свої макроекономічні показники, але і запроваджувати у країні цілий ряд серйозних економічних реформ.