Керівника міліції звільнили за бійки на мітингу

Ольга Бондаренко
30 травня 2013р. 14:14

Керівника міліції звільнили за бійки на мітингу

Заступника начальника головного управління київської міліції Олександра Паслена звільнили. Про це повідомили в прес-службі МВС.

"Паслен Олександр Олександрович, який забезпечував розстановку позицій і координував дії нарядів міліції під час масових громадських заходів 18 травня в Києві, звільнений з посади", - заявили в прес-службі.

29 травня в МВС пообіцяли притягнути до дисциплінарної відповідальності за бездіяльність під час сутичок на мітингу 15 працівників міліції. 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили  на очах у міліціонерів. Деяких нападників ідентифікували журналісти - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі Титушка звинувачують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві. У середу Тітушка Шевченківський райсуд відпустив під заставу у 22940 гривень, а забрав його позашляховик BMW. X5. 27 травня журналісти руху "Стоп цензурі!" встановили під будівлею Міністерства намет з вимогою об`єктивного розслідування нападу на журналістів, проте, так і не дочекавшись звіту міністра Віталія Захарченка - 29 травняжурналісти вирішили перенести намет туди, де представники влади більше поважають пресу і дотримуються своїх обіцянок.