Екс-дружина Власенка хоче воювати з ним за мандат

Олесь Лук'яненко
31 травня 2013р. 10:38

Екс-дружина Власенка хоче воювати з ним за мандат

Наталя Окунська - екс-дружина Сергія Власенка - заявила, що буде балотуватися на тому ж окрузі, де і її колишній чоловік. Про це вона написала на своєму фейсбуці.

"Я дійсно вважаю, що моєму колишньому нічого робити в політиці. Світ краще він точно не зробить. Впевнена, що зможу зробити для Людей більше, ніж він. Я живу серед людей, розумію їхні проблеми і допомагаю кожному, хто приходить за допомогою, в силу своїх можливостей", - пише Окунська. 

Таке рішення жінка прийняла після того, як в Батьківщині заявили про те, що Власенка висунуть в кандидати у Верховну раду по одному з п`яти проблемних округів. У колишнього подружжя дуже складні стосунки, не дивлячись на те, що вони мають спільну дитину. Окунська неодноразово звинувачувала Власенка в ухилянні від сплати аліментів, угоні авто та невиконанні рішення суду. Через ці звинувачення Сергій Власенко навіть був впевнений, що його мають заарештувати. 6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату за сумісництво державної служби із адвокатською діяльністю.

Теги: Київ , Власенко