Невідомі захопили заборонену забудову на Кіквідзе

Максим Опанасенко
31 травня 2013р. 10:51

50 невідомих чоловіків оточили ділянку між Підвисоцького, 16 і Вільшанською, 2 та Вільшанською, 4. Про це у своєму Фейсбуці пише відповідальний за зв'язки з громадськістю "Свободи" Олександр Аронець.

"Зараз рейдери захоплюють ділянку, яку Київрада віддала під сквер! Близько 50 спортсменів по вул. Підвисоцького, 16 захопили територію і протистоять місцевим мешканцям, які вийшли на вулицю! Потрібна допомога, хто може підтягуйтесь!" - пише він.

Цій ділянці тиждень тому Київрада надала статус скверу. Її загальна площа – 2,33 гектари. Раніше на цьому місці велася скандальна забудова - у 2006-му цю ділянку Київрада передала ТОВ "Інноваційна будівельна компанія" та ТОВ "Український фонд розвитку регіонів". Вони мали звести житловий, офісний і спортивний центри. За перевіркою прокуратури , проект передачі землі не погодили з органами архітектури. Плюс, проти цієї забудови активно виступали місцеві мешканці з Кіквідзе, блокуючи в'їзд будівельній техніці і ведучи цілодобове чергування на вулиці. Господарський суд визнав договори оренди недійсними. Апеляційний господарський суд підтвердив це рішення у лютому. На цьому місці лишився "скелет" недобудованого будинку.

Теги: Київ