Графітчик-політв`язень шукає роботу заради волі

Олесь Лук'яненко
31 травня 2013р. 11:21

Графітчик-політв`язень шукає роботу заради волі

Володимир Никоненко, якого засудили до одного року трудової колонії за графіті з простреленою головою Віктора Януковича, шукає роботу в Києві, щоб отримати шанс раніше опинитися на волі. Про це «Свідомо» повідомив товариш засудженого Андрій Рибалко.

Рибалко отримав листа від Никоненка, в якому той пише, що через півроку він може отримати дострокове звільнення з колонії, якщо в адміністрації не буде претензій до його поведінки. «Но есть так же и еще одна возможность свалить из застенок пораньше - это уйти по так называемым "процентам". Суть в том, что если найдется контора (т.е. чп или предприятие), которая захочет взять на работу бывшего зека (то бишь меня), то меня выпустят уже в августе. Вопрос лишь заключается кому нужен ответственный, трудолюбивый и энергичный сотрудник в городе Киев?», - пише хлопець і пропонує надіслати резюме, якщо хтось згодиться.

Судді з сумського Апеляційного суду на чолі з Гончаровим не змінили вирок хлопцям, які малювали графіті з застреленим Януковичем. Трьох із чотирьох хлопців, окрім графіті, звинувачували в тому, що вони облили синагогу фарбою та підпалили димовою шашкою підвал. Відтак Михайло Писарцов та Дмитро Данілов отримали 2 роки позбавлення волі, а Ігор Ганненко – 1,8 роки. Володимир Никоненко , який проходить лише в епізоді з графіті, отримав один рік трудової колонії. Малюнок із застреленим Януковичем після вироку хлопцям почав з`являтися в інших містах, зокрема у Києві.

Для охочих допомогти хлопцю скоріше вибратися з-за грат - телефон Андрія Рибалка 0669901393.

Теги: Київ , міліція , Янукович