В Києві відкрилися два відремонтовані дитсадки

Максим Опанасенко
31 травня 2013р. 13:20

Два дитячі садки - у Печерському і Дніпровському районах - відкрилися після ремонту. Про це повідомляє прес-служба мерії.

На Печерську відкрився дитсадок №450. Він не працював з 2011 року через аварійність. Тут відкрили 5 відремонтованих груп для 100 дітей. Також тут оновили дах, фасад, харчоблок, їдальню, музичну та спортивну залу, ігрові майданчики. У Дніпровському районі - на Луначарського - відкрили дитсадок №691. І також 5 нових груп для 100 дітей. Цей садок комбінованого типу - одна група раннього віку, три - дошкільного і три з порушенням мовлення (дві групи не оновлювали). Ремонт цього закладу обійшовся у 2,5 мільйони гривень. До кінця року мерія обіцяє відновити роботу ще 18 садків.

Система електронного запису дітей до дитячих садочків зараз працює в усіх районах. До цього вона в тестовому режимі працювала лише на базі Оболонського району. Система базується на сайті www.dnz.kiev.ua. Тут треба ввести дані із свідоцтва про народження дитини, документа, що посвідчує особу заявника, дозвіл на обробку персональних даних і адресу бажаного дитсадка. Система або одразу підтвердить запис туди, або, якщо місць там вже немає, запропонує декілька альтернативних варіантів. Детальнішу інструкцію і пояснення можна знайти тут. Також відтепер дітей можна записувати до дитсадків в Центрах надання адміністративних послуг в кожному районі. Адреси і телефони тут - http://www.svidomo.org/defend_article/13017

 

Теги: Київ