ДемАльянсівцю на кордоні розповіли про «зуб» СБУ

Олесь Лук'яненко
31 травня 2013р. 14:32

Активісту ДемАльянсу Олексію Чорному при проходженні кордону України з Молдовою прикордонники хотіли заборонити перетин через те, що в електронній системі його дані були позначені Службою безпеки. Про це  він написав на своєму фейсбуці.

Прикордонники поділилися, що на нього в СБУ «точать зуб» і що не знають чи пропускати його, чи ні. Протримавши деякий час у черзі чоловіка з дружиною та двома дітьми, прикордонники таки його пропустили, повідомивши про це працівників Служби безпеки. «Нарешті і я помітив за собою спостереження СБУ, бо навколо ДемАльянсівцям ламають скриньки, вилучають особові справи, і я вже почав хвилюватися, що мою роль в підготовці революції в країні недооцінюють»

10 квітня у селі Нові Петрівці, міліція затримала журналістів ТВі та активістів "ДемАльянсу" за акцію проти того, що кожного разу заради президента перекривають дорогу, і люди не можуть ні пройти, ні проїхати. 11 квітня члена партії "Демократичний Альянс" Максима Панова посадили на 7 діб  за участь в акції у Нових Петрівців поблизу Межигір'я. 13 квітня лідера "ДемАльянсу" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб. 15 квітня ДемАльянс приносив Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 

Теги: Київ , Демальянс , СБУ