У Гереги схвалили роботу без виборів

Ольга Бондаренко
31 травня 2013р. 16:17

У Гереги схвалили роботу без виборів

На скликаній секретарем Київради Галиною Герегою нараді - більшість Київради вирішила, що депутати продовжать свою роботу до наступних виборів. Про це "Свідомо" повідомила депутат Київради від "Батьківщини" Тетяна Меліхова.

Меліхова, зокрема, заявила, що дії влади та більшості Київради, свідчать про те, що вони усвідомлюють свою неспроможність перемогти на виборах. 

Депутати Київради від "УДАРу" та "Батьківщини" прийняли рішення про припинення депутатських повноважень. Це означає складення мандатів. У четвер Конституційний суд ухвалив рішення, за яким вибори до Київради та вибори мера Києва мають відбутися у жовтні 2015 року. Туди у березні звернулися 48 депутатів від Партії регіонів  з проханням розтлумачити: чи можуть чергові вибори до органів місцевого самоврядування відбуватися не в один час. Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. Секретар Київради Галина Герега 22 травня заявила, що депутати працюватимуть і надалі, доки не буде рішення Верховної Ради чи до рішення Конституційного суду.

Фото: uainfo.org .