В кінотеатрі Чапаєва стартує місяць Росселліні

Галина Танай
31 травня 2013р. 16:37

В кінотеатрі Чапаєва стартує місяць Росселліні

 Кінотеатр Чапаєва зробив подарунок усім кіноманам: червень вирішили присвятити режисеру Роберто Росселліні. За місяць тут покажуть чотири фільми знаменитого італійця, серед яких - "Рим - відкрите місто" з Анною Маньяні.

У ретроспективі Росселліні -  чотири фільми режисера, зняті з 1945 по 1951 рік.: «Рим, відкрите місто», «Земляк (Пайза)», «Німеччина, рік нульовий» та «Стромболі, земля божа». Відкриє місяць Росселліні знятий у 1945 «Рим - відкрите місто». Цей фільм знаменитий тим, що  поклав початок неореалізму в італійському кінематографі. Цей стиль передбачав зйомку у максимально наближених до реальності умовах, що на той час було щонайменше сміливо. Сьогодні в це важко повірити, але часом картини Росселіні не хотіли брати у прокат, мотивуючи це тим, що «це взагалі не фільми».

А фанам Інгрід Бергман варто подивитись  «Стромболі, земля божа» - цей фільм став першою спільною роботою італійського режисера та шведської акторки,  а на зйомках між ними спалахнуло кохання, що тривало до майже десять років і стало причиною бойкоту всіх їх фільмів публікою та кінокритиками.

Розклад показів у кінотеатрі Чапаєва можна дізнатись тут

 

Теги: Київ , Росселліні , Чапаєва