Опозиція почала піднімати Донецьк

Ольга Бондаренко
31 травня 2013р. 17:45

Опозиція почала піднімати Донецьк

У Донецьку розпочався та триває мітинг в рамках загальнонаціональної акції "Вставай, Україно!", на якому нарахували близько 4-х тисяч осіб. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі партії "Батьківщина".

Керівник "Батьківщини" Арсеній Яценюк на акції заявив, що опозиція приїхала сюди з відкритим серцем і щирою душею: «І так само Донецьк нас буде приймати. Тому що Донецьк – це не вотчина Януковича. Донецьк заслуговує на інше життя", - цитує Яценюка прес-служба. На сайті донецької міліції, до речі,  повідомили, що станом на 14:00 міліціонери побачили всього лише близько 800 мітингарів.

29 травня засуджена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала опозицію та владу припинити проводити мітинги по Україні.  Зокрема, вона закликала припинити акцію "Вставай,Україно: "Я закликаю в цій декларації заявити про взаємне припинення акції «Вставай, Україно!» та так званого «антифашистського» руху і визначити спільний план дій щодо інтеграції України до Європейського Союзу", - сказала Тимошенко. Після цього, у "Батьківщині" заявили, що Тимошенко мала на увазі зовсім інше, тому акцію у Донецьку вони не відмінятимуть.Теги: Київ , Батьківщина , опозиція