УДАР хоче протистояти Попову разом з киянами

Ольга Бондаренко
31 травня 2013р. 18:00

УДАР хоче протистояти Попову разом з киянами

Партія “УДАР” ініціює створення в столиці ради Київської громади і звертається до опозиційних політичних сил та громадських організацій делегувати до неї своїх представників. Про це заявив на прес-конференції лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

“Цей орган формулюватиме питання і ухвалюватиме рішення, забезпечення виконання яких вимагатиме від Київської міської держадміністрації. Якщо влада нехтує законами, позбавляє людей їх громадянських прав,  вони повинні брати ініціативу і відстоювати ці права - в першу чергу право на народовладдя. Іншого шляху бути не може. Ми не будемо чекати до 2015 року, поки Київ розірвуть на шматки”, - підкреслив лідер “УДАРу”.

Депутати Київради від "УДАРу" та "Батьківщини" прийняли рішення про припинення депутатських повноважень, тобто - складення мандатів. У четвер Конституційний суд ухвалив рішення, за яким вибори до Київради та вибори мера Києва мають відбутися у жовтні 2015 року. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. 

Фото: news2000.com.ua .