ФК "Кривбас" залишився без чемпіонату України

Ольга Бондаренко
31 травня 2013р. 19:43

ФК "Кривбас" залишився без чемпіонату України

Криворізький "Кривбас" не братиме участь у наступному сезоні чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги. Про відкликання атестату, який дає право участі у змаганнях, йдеться на офіційному сайті Федерації футболу України.

"Федерація футболу України неодноразо возвертала увагу керівництва клубу на необхідність неухильного додержання вимог Регламенту ФФУ з атестації футбольних клубів Прем’єр – ліги України щодо виконання фінансових критеріїв", - йдеться у повідомленні. "Кривбас" має 5 днів, аби оскаржити рішення у Апеляційному комітеті ФФУ з атестації футбольних клубів. 

За підсумками сезону 2012/2013 "Кривбас" посів сьоме місце в українській Прем'єр-лізі. Напередодні рішення ФФУ цілий ряд видань повідомляв про те, що відомий український бізнесмен, президент ФК "Дніпро" Ігор Коломойський припиняє фінансувати "Кривбас". "Кривбас" раніше відмовився їхати на матч останнього туру чемпіонату України з "Волинню" через важке фінансове становище клубу. За це з команди зняли три очки і оштрафували на 125 тисяч гривень.

Фото: www.footboom.com .

 

Теги: Київ , футбол , Кривбас