Свобода заявляє про напад в Донецьку

Ольга Бондаренко
31 травня 2013р. 20:00

Свобода заявляє про напад в Донецьку

У Донецьку, під час акції опозиції "Вставай,Україно!" напали на голову облосередку партії Олексія Погорілого. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі "Свободи".

Згідно із повідомленням, в момент провокації "свободівець" перебував поблизу партійного намету на площі біля оперного театру, звідки розпочиналася акція. Напад стався, коли колона учасників акції вже вирушила із зазначеного місця. "Бійку між свободівцем і провокатором зупинили націоналісти-учасники акції. Також на місце події прибули міліціянти, які чергували під час мітингу. Правоохоронці затримали нападника. Нині і провокатор, і Олексій Погорілій дають покази у відділку міліції", - повідомили "Свідомо".

У Донецьку відбувся мітинг в рамках загальнонаціональної акції "Вставай, Україно!", на якому нарахували близько 4-х тисяч осіб. Зокрема, Донецьк "піднімали" попри заяву Юлії Тимошенко, яка 29 травня  закликала опозицію та владу припинити проводити мітинги по Україні.  Зокрема, вона закликала припинити акцію "Вставай,Україно: "Я закликаю в цій декларації заявити про взаємне припинення акції «Вставай, Україно!» та так званого «антифашистського» руху і визначити спільний план дій щодо інтеграції України до Європейського Союзу", - сказала Тимошенко. 

Фото: Фейсбук Андрія Пишного.