Регіонал: Критика союзу з Путіним - це блюзнірство

Ольга Бондаренко
31 травня 2013р. 20:31

Регіонал: Критика союзу з Путіним - це блюзнірство

Депутат від Партії регіонів Олег Зарубінський заявив, що критика співпраці України з Митним союзом є абсолютним блюзнірством. Заяву політика оприлюднили у прес-службі партії.

За словами "регіонала", негативна оцінка такої співпраці покликана забезпечувати реалізацію  політичних амбіцій опонентів, а не інтереси нашої держави. Також Зарубінський вважає, що співпраця з Росіє дозволить Україні заздалегідь бачити незручні для її економічних інтересів рішення, які гіпотетично можуть прийматися. Таким чином, за словами депутата, Україна зможе коригувати ці рішення ще на початковому етапі. 

Вдень у Мінську - під час засідання Форуму  ділових людей держав-учасниць Єдиного економічного простору - прем'єр-міністр Микола Азаров підписав Меморандум про поглиблення взаємодії з Митним союзом. Ще у березні російський прем'єр Дмитро Мєдвєдєв заявив, що жодних привілеїв - в першу чергу, торгівельних і фінансових, Україні статус спостерігача у Митному союзі не дасть, як і не дасть впливу на процеси всередині союзу. 24 травня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що отримання Україною статусу спостерігача у Митному Союзі не вплине на підписання Угоди з ЄС. Таку ж заяву пізніше зробив і  віце-прем'єр Юрій Бойко. Проте радник президента РФ Володимира Путіна Сергій Глазьєв попередив, що у випадку союзу з Росією, Україна таки не зможе брати участь в угодах з Євросоюзом. За результатами опитування соціологічної служби Центру Разумкова, більшість українців не хоче в Митний союз через корупцію та домінування Росії. 

 

Теги: Київ