На виборах у Василькові фіксують перші порушення

Ольга Бондаренко
2 червня 2013р. 10:30

На виборах у Василькові фіксують перші порушення

На виборах у Василькові фіксують перші порушення: спостерігача від Громадянської мережі "ОПОРА" та спостерігачів від кандидатів на посаду міського голови міста Васильків - не допускають на ранкове засідання виборчої комісії. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі "Опори".

Прес-служба зазначає, що закон про місцеві вибори не передбачає проведення закритого ранкового засідання. Спостерігачі так і не отримали пояснення такого вчинку від голови ДВК Тетяни Ремезенко та не можуть бути впевненні у тому, чи ранкове засідання взагалі відбувалось. "Опора" заявляє, що члени ДВК в даному випадку порушують закон "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" стаття 27 частина 9. Окрім "Опори", про порушення заговорили також і в "УДАРі". За інформацією партії, чоловік на "Жигулях", який не проживає у Василькові, намагався проголосувати на кількох виборчих дільницях. Також на одній із дільниць зафіксовано внесення в списки так званих "мертвих душ". Зате люди, які прийшли голосувати вперше, своїх прізвищ у списках не знайшли.

Сьогодні відбуваються позачергові вибори сільських, селищних та міських голів, зокрема, обирають і Васильківського міського голову. Ці вибори були призначені 21 березня Верховною Радою України. 5 листопада минулого року, повноваження мера Василькова Сергія Іващенка були припинені за його бажанням. До цього часу повноваження мера виконує секретар Васильківської міськради Олександр Скиба. 

Фото: job-sbu.org. 

Теги: вибори , Київ