В Батьківщині допускають повернення Черновецького

Ольга Бондаренко
2 червня 2013р. 11:19

В Батьківщині допускають повернення Черновецького

Депутат від "Батьківщини" Леонід Ємець припускає, що екс-мер Києва Леонід Черновецький може повернутись на свою посаду. Про це він написав у Фейсбуці.

За його словами, такий план має Партія регіонів. "Лише так можливо забезпечити неперервність влади (передбачено Конституцією) без виборів мера до 2015 року. Виконуючий обов'язки мера юридично неможливий статус, оскільки посада виборна", - заявив депутат. І підсумував: " Отже : або позачергові вибори, або Черновецький -- діючий міський голова".

У четвер Конституційний суд ухвалив рішення, за яким вибори до Київради та вибори мера Києва мають відбутися у жовтні 2015 року. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. 

Фото: Фейсбук Леоніда Ємеця.