КПІ став кращим ще в одному рейтингу вишів

Максим Опанасенко
3 червня 2013р. 9:30

Київський політехнічний інститут став кращим вищим навчальним закладом в рейтингу "Топ 200 Україна". Рейтинг склав Центр міжнародних проектів "Євроосвіта", а опублікований він в "Дзеркалі тижня".

Друге місце - за університетом Шевченка. Далі йдуть Харківський національний університет Каразіна, Могилянка, Національний медичний університет Богомольця. 200-ку замикають Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут Шевченка і Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління. Що цікаво, цей рейтинг складали не лише за відгуками роботодавців, як це переважно роблять інші компанії, а й за академічними показниками вишів, відгуками експертів з освіти і з веб-показниками університетів.

Дані цього рейтингу суттєво розходяться з даними іншого національного рейтингу вищих навчальних закладів - "Компас". Його було опубліковано кілька тижнів тому. Перемогу в ньому вже вкотре також отримує КПІ. Друге місце - за університетом Шевченка, а третє міцно закріпилося за Київським національним університетом Вадима Гетьмана. Четверту позицію там ділять між собою "Львівська політехніка", Донецький національний технічний університет, котрий в порівнянні з минулим роком піднявся на два місця, і Могилянка. Далі йдуть Київський національний університет будівництва і архітектури і НАУ. 

Теги: Київ