ДемАльянсівців знову затримують за Януковича

Олесь Лук'яненко
3 червня 2013р. 9:32

ДемАльянсівців знову затримують за Януковича

Беркут затримав лідера партії "Демократичний альянс" Василя Гацька, який з іншими активістами проводив акцію впродовж вулиці Богатирської на шляху кортежу Віктора Януковича. Про це пише Українська правда.

Перед тим міліція оточила активістів, які проводять мирну акцію протесту. На місці присутній заступник начальника Управління громадського порядку міліції Києва Сергій Бойко, який віддав наказ про затримання активістів в разі їхньої незгоди згорнути плакати.Він заявив, що плакати містять образливі висловлювання, не пояснивши, що саме в них образливе. Зокрема, його обурив напис "Янукович, пішов геть з Києва". Ще один плакат містить напис "Києву – вибори". Гацько з автозаку постить на фейсбук фотки та коментарі."Ось куди опозиція має виходити за київські вибори. А не на ефірах розповідати про те, як вони переживають за права киян обирати собі владу", - пише Гацько. За його словами, затримали також Ігоря Андрійченка.

10 квітня у селі Нові Петрівці, міліція затримала журналістів ТВі та активістів "ДемАльянсу" за акцію проти того, що кожного разу заради президента перекривають дорогу, і люди не можуть ні пройти, ні проїхати. 11 квітня члена партії "Демократичний Альянс" Максима Панова посадили на 7 діб  за участь в акції у Нових Петрівців поблизу Межигір'я. 13 квітня лідера "ДемАльянсу" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб. 15 квітня ДемАльянс приносив Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 

Теги: Київ , Янукович , Демальянс