Донецькі відремонтують Палац спорту за 193 млн

Олесь Лук'яненко
3 червня 2013р. 10:03

Держпідприємство «Льодові арени» за результати тендеру уклало угоду з фірмою «Донбасінформзв’язоксервіс» на другу чергу робіт з проектування та капітального ремонту Палацу спорту за 192,50 мільйонів гривень. Про це пишуть Наші гроші.

Технічні деталі запланованого ремонту невідомі, оскільки документація конкурсних торгів не містить техзавдання. Разом з тим, по закінченню першої частини робіт в 2011р. Згідно інформації прес-служби КМДА, планують повністю замінити застарілу фасадну систему на енергозберігаючу, куполоподібну покрівлю вагою 1500 тонн – на вдвічі легшу, на другому поверсі будівлі зробити мармурову підлогу, оновити інженерні системи, блок харчування, частини санвузлів, а також покращити дизайн приміщень. Завершити всі роботи повинні до кінця 2014 року.

Засновником донецької фірми «Донбасінформзв’язоксервіс» є Геннадій Рибенков. У липні минулого року президент Віктор Янукович нагородив Рибенкова орденом «За заслуги» ІІІ ступеня «за значний особистий внесок у підготовку і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, успішну реалізацію інфраструктурних проектів». Ця донецька фірма почала отримувати державні підряди наприкінці 2010 року після призначення Бориса Колеснікова віце-прем’єром з питань Євро-2012. З того часу компанія отримала низку підрядів від київського НСК «Олімпійський» на 631,44 мільйони гривень. Всі підряди фірма отримала без відкритих торгів. Загалом же за останні два з половиною роки фірма виграла тендерів на 824,17 мільйонів гривень. Ремонтують Палац спорту до майбутнього чемпіонату ЄвроБаскет – 2015. Державним коштом ремонтуватимуть лише київський та дніпропетровський спортивні комплекси, решту беруть на себе приватні інвестори. Наразі вже відомо, що арену в Києві будуватиме DіVision Дмитра Буряка, у Харкові – Східно-Європейська паливно-енергетична компанія (ВЕТЕК) Сергія Курченка, в будівництво львівської – інвестуватиме Ігор Коломойський. Загалом же витрати на підготовку до проведення чемпіонату оцінюють в 7 мільярдів гривень.

Теги: Київ , палац спорту