Замість протестів турецьке ТБ показувало пінгвінів

Ольга Бондаренко
3 червня 2013р. 17:08

Замість протестів турецьке ТБ показувало пінгвінів

Поки хвиля масових протестів охоплювала Туреччину - телеканал CNN-Turk транслював документальний фільм про пінгвінів. Про це повідомляє видання The Daily Dot.

Ця трансляція викликала велике обурення серед інтернет-користувачів та спричинила появу звинувачень у замовчуванні владою важливих подій. 


Турецька поліція заарештувала близько тисячі осіб за два дні масових протестів, що охопили Туреччину. Повстання починалося у п'ятницю - як екологічна акція. Жителі турецької столиці вийшли протестувати проти реконструкції парку Гезі в центрі міста. Екологічна тематика швидко перетворилася на політичну. Люди, невдоволені політикою прем'єра Реджепа Ердогана, продовжують виходити на вулиці. США висловили занепокоєння тим, які засоби використовувала турецька поліція, аби приборкати цілком мирну акцію протесту: людей розганяли водометами і сльозогінним газом. Більше тисячі людей потрапили в лікарні з травмами різної тяжкості. Щонайменше троє з них втратили зір. Повідомляють про щонайменше чотирьох загиблих від рук поліції під час сутичок. Поліція та армія часто переходять на сторону демонстрантів, надаючи їм медичну підтримку та відмовляючись виконувати накази командування.