Катеринчук ліквідував свою фракцію у Київраді

Ольга Бондаренко
3 червня 2013р. 18:17

Катеринчук ліквідував свою фракцію у Київраді

Микола Катеринчук ліквідував свою фракцію у Київраді. Про це "Свідомо" повідомили у громадській організації "Звільнимо Київ разом".

Ліквідацією Блоку Миколи Катеринчука депутат визнав діючу Київраду політично нелегітимною. Зокрема. він заявив про те, що найчеснішим буде припинення роботи депутатів до наступних законних виборів.

12 квітня Микола Катеринчук, лідер "Європейської партії України", заявив про рішення висувати свою кандидатуру на посаду мера Києва, якщо буде призначена дата виборів. Депутати Київради від "УДАРу" та "Батьківщини" прийняли рішення про припинення депутатських повноважень, тобто - складення мандатів. 30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким вибори до Київради та вибори мера Києва мають відбутися у жовтні 2015 року. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. У неділю півтисячі киян вийшлина акцію протесту, на якій "зачинили" нелегітимну Київраду до виборів.

Фото: www.epu.in.ua.

Теги: Київ