Тягнибок в Раді розповів про терор над активістами

Олесь Лук'яненко
4 червня 2013р. 12:12

Лідер Свободи Олег Тягнибок з трибуни парламенту розповів про напади, обшуки та стеження, які застосовуються до простих активістів партії.

«Я хочу вас проінформувати, що саме зараз відбуваються обшуки в гуртожитках київської політехніки, де проживає один з активістів студентської Свободи», - заявив Тягнибок. За його словами також, відбувся обшук у квартирі однієї з активісток Свободи. Він також додав, що за розклеювання агітаційних плакатів у Тернополі було затримано двох активістів. Ольга Білозерська на своєму блозі поширила інформацію, що у Броварах відбувається обшук у помешканні свободівця Сергія Бойка. «Броварські менти останнім часом взагалі з "катушок з`їхали": то за дівчатами цілий тиждень полювали (при чому, як справжні злочинці, вистежують дівчаток виключно вночі або ввечері). Тепер почали полювання за хлопцями. Вчора ввечері близько двох десятків ментів у цивільному і по формі оточили будинок Миколи Смірнова. Ходили по сусідах, розпитували, при тому, що Микола взагалі не ховається, і менти мають його телефон», - пише Білозерська.

В ніч з 24 на 25 травня невідомі напали та побили захисника Гостинного двору Євгена Парфьонова. 24 травня свободівці з Броварів заявили, що переслідування продовжуються як і стеження за активістами. 14 травня активіст Свободи та помічник депутата Едуарда Леонова Андрій Медведько ледь не став жертвою чергового нападу. Його друзі допомогли затримати злодіїв та сфотографували їх, а також обладнання для стеження. Врятований свободівець в інтерв’ю «Свідомо» розповів, що їм оголосили терор. Володимира Карася переплутали з його братом-активістом Євгеном та жорстоко побили в парадному його будинку. Ще одного хлопця – Євгена Мацька –  побили біля його будинку. У нього струс мозку та підозра на тріщину в черепі. На початку травня біля метро КПІ був жорстоко побитий ще один студент зі Свободи Володимир Назаренко.

 

Теги: Київ , Свобода , Тягнибок