В суботу стартує безкоштовна РокСіч на Трухановому

Максим Опанасенко
4 червня 2013р. 13:38

В суботу стартує безкоштовна РокСіч на Трухановому

У суботу та неділю на Трухановому пройде українсько-шведський рок-фестиваль "Rock’n Sich". Про це повідомляє прес-служба мерії.

Гратимуть тут рокери з України та Швеції. Це Pain, VопліVідоплясова, Clawfinger, Бумбокс, Тартак, Helltrain, ТНМК, Скай, Крихітка, Кому вниз, Mathias Lodmalm of Cementary. Для фанів електронної музики - виступи DJ. Окрім цього тут паралельно проходитиме міжнародний лицарський турнір, байк-парад та змагання з авто-тюнінгу. Вхід на фестиваль безкоштовний. "Rock’n Sich" - ідея лідера гурту "Воплі Відоплясова" Олега Скрипки. Протягом кількох років він проводив фест своїми силами. Зараз його профінансувала мерія.

Це не перший приклад співпраці Скрипки і київської мерії. За проведення концерту на Андріївському узвозі "Андріївський узвіз та Монмартр - культурні побратими", котрий проводив в День Києва Олег Скрипка, Департамент культури мерії віддав 298 700 гривень. У 2012-му Скрипка з бігбордів агітував киян провести референдум по ідеї мерії - Генеральному плану столиці.

 

Теги: Київ