Корчинський розкритикував Семесюка і "Рійтбурда"

Галина Танай
4 червня 2013р. 14:47

Корчинський розкритикував Семесюка і "Рійтбурда"

Лідер політичної партії "Братство" Дмитро Корчинський розніс у пух і прах творчість художників-"жлобістів" та одного з найдорожчих українських митців Олександра Ройтбурда. Останньому дісталось найбільше - Корчинський ще й уперто іменує його "Рійтбурдом". Думки про український живопис він виклав у своєму фейсбуці.

Корчинський довго і складно розмірковував над явищем конвенційності - це коли митець є видатним, якщо його таким вважають ті, кого вже визнали видатними. Політик жорстоко розкритикував український живопис взагалі і "Рійтбурда" зокрема. Дісталось від Корчинського і Івану Семесюку з Олексою Манном.  "Беру на себе сміливість делікатно підказати міністру культури, що окрім Рійтбурта геніями необхідно призначити митців «Союзу вільних художників»", - заявив новоспечений арт-критик Корчинський. Олександр Ройтбурд цю заяву прокоментував радісним "ги!".

Корчинський відомий своєю нетерпимістю та одіозними заявами. У квітні інтернет облетіло відео, на якому політик запитував сакраментальне "Ти хто такий?" у екс-журналіста ТВі Павла Шеремета. Перед цим Корчинський заявляв, що дасть 10 тисяч доларів  будь-якій людині, що представить кадри наруги над російським ведучим Іваном Ургантом. Якщо вас не бентежить критика Корчинського, в Dymchuk Gallery працює виставка Ройтбурда "Імаджинаріум"

Теги: Семесюк , Манн , Ройтбурд , корчинський , Київ