Чепак хоче розмову зі Сніцарчук і Соделем

Максим Опанасенко
4 червня 2013р. 15:28

Прес-секретар Президента України Дарка Чепак хоче провести захід, на якому можна було б обговорити ситуації з побиттям журналістів. Про це повідомляє "Телекритика".

На захід вона пропонує запросити журналістів Ольгу Сніцарчук і Влада Соделя. А ще -керівництво правоохоронних органів, іноземних експертів у медіасфері, представників ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

Під час мітингів 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі.Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Вони вимагають справедливого розслідування справи і покарання винних.

Теги: Київ