Google Glass заборонили показувати порно

Галина Танай
4 червня 2013р. 15:54

Google Glass заборонили показувати порно

Компанія Google заборонила розробникам створювати "дорослі" додатки для Google Glass - розважатись веселими картинками в диво-окулярах буде неможливо. Прочитати про цю сувору заборону можна на ресурсі Google Developers у "Правилах для розробників під платформу Glass". Про це повідомляє Lenta.ru.

"Програмне забезпечення обеспечение для Glass не повинно містити оголеної натури, незавуальованого зображення статевих актів чи матеріалів, що мають явний сексуальний характер", - попереджає Google. Тобто завуальоване зображення інтимних сцен не забороняється. Тож акулам порно-бізнесу доведеться не зазіхати на Google Glass - або знімати красиве і романтичне порно, в якому ніхто не запідозрить крамоли.

Google обіцяє: додатки, що порушують заборону на порно-контент, будуть видалятись з онлайн-магазину, а акаунт недобросовісного розробника блокуватимуть. Правила Google уже порушує щонайменше одна програма - Tits and Glass від компанії MiKandi. Цей додаток дозволяє переглядати еротичні фото. Представники MiKandi не засмучуються і готуються внести деякі зміни - щоб програма відповідала правилам. 

У квітні Служба безпеки України заявила про те, що, вірогідно, не буде перешкоджати ввезенню в країну окулярів Google Glass - навіть попри те, що теоретично їх можна використовувати як шпигунський засіб. Розробка компанії Google схожа на звичайні окуляри, але замість скелець - прозорий екран. Біля нього розміщено камеру. Виріб працює на системі Android. Грубо кажучи, це аналог інтернет-планшета, але зі значно модерновішим і зручнішим дизайном. 

 

Теги: Київ , порно , заборона , Google Glass