Прокуратура проти звільнення ректора-педофіла

Максим Опанасенко
4 червня 2013р. 15:56

Київська прокуратура оскаржуватиме рішення Шевченківського райсуду про зміну запобіжного заходу екс-ректора Київської державної академії водного транспорту Василя Михайлова, котрого звинувачують в педофілії, з тримання під вартою на підписку про невиїзд. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Адвокатами не було наведено жодного аргументу, який був би підставою для направлення кримінальної справи на додаткове розслідування. Прокуратура вважає рішення суду, який задовольнив клопотання захисту, незаконним. Ще більш невмотивованою є зміна запобіжного заходу підсудним з тримання під вартою на підписку про невиїзд" - йдеться в повідомленні.

Історія з причетність київського ректора до педофілії спливла восени 2009-го. В серпні 2010-го київська прокуратура направила матеріали справи до Шевченківського райсуду. За їхнім повідомленням, в ході досудового слідства ними зібрано беззаперечні докази вини 5 осіб, в тому числі і Михайлова, в утриманні місць розпусти, розбещенні та згвалтуванні малолітніх та неповнолітніх, виготовленні та розповсюдженні порнографії.

Теги: Київ