Дискусію про ГТС можна подивитися он-лайн

Максим Опанасенко
4 червня 2013р. 16:18

У середу в "Інтерфакс-Україна" пройде конференція про україську газотранспортну систему. Про це повідомляє прес-служба "Ініціативи Першого грудня".

Про ГТС говоритимуть учасник "Першого грудня" Богдан Гаврилишин, президент Київського міжнародного енергетичного клубу "Q-club" Олександр Тодійчук і директор енергетичних програм центру "Номос" Михайло Гончар. Подивитися трансляцію конференції можна буде на головній сторінці "Свідомо" о 14:30.

Україна і Росія тривалий час ведуть переговори про створення консорціуму на базі української ГТС в обмін на зниження ціни газу для України. За повідомленням видання "Комерсант-Україна", остання оцінка української труби коливається в межах $26-29 мільярдів. 26 квітня Кабінет міністрів зареєстрував законопроект, яким пропонується зняти заборону на приватизацію газотранспортної системи. Міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький вже заявив, що Україна може дозволити собі здати більше половини ГТС. 20 травня Верховна Рада відклала розгляд питання щодо зняття заборони на приватизацію газотранспортної системи. 

Теги: Київ