Янукович обіцяє покращити футбол

Ольга Бондаренко
4 червня 2013р. 18:35

Янукович обіцяє покращити футбол

В Україні готується державна програма розвитку футболу, яка передбачатиме створення мотивацій для залучення дітей до занять цим видом спорту. Про це президент Віктор Янукович повідомив журналістам у Сумах.

"Нам обов’язково треба готувати таку програму розвитку футболу в Україні, і таке рішення вже є - програма така готується", - сказав Віктор Янукович. "Для того, щоб діти займалися спортом, для них треба створити умови. Коли вони будуть бачити, що їх однолітки грають у вищій лізі, вони будуть прагнути грати у вищій лізі", - сказав президент, зазначивши, що в Україні останнім часом спостерігається активний розвиток футболу.

У серпні 2011 року в інтернеті з'явилися відеоролики з матчу Динамо.Київ. - Карпати.Львів, де вболівальники неприємно висловлюються в адресу президента Віктора Януковича і тих, хто голосував за нього. Образливе гасло розпочинається словами "Спасибо жителям Донбаса....". А вже у жовтні 2011 року Януковича освистали під час виступу на урочистій церемонії відкриття реконструйованого Національного спорткомплексу "Олімпійський" у Києві.

Фото: podrobnosti.ua.

 

 

Теги: Київ , футбол , Янукович